נדל"ן באיסטנבול

נדל"ן באיסטנבול

איסטנבול היא הבירה הכלכלית של טורקיה והעיר העשירה והגדולה ביותר במדינה. בנוסף, איסטנבול היא העיר היחידה בעולם אשר משתרעת על פני שתי יבשות, אירופה ואסיה. איסטנבול היא מוקד תיירות מרכזי ואליה מגיעים תיירים מרחבי העולם בגלל התרבות העשירה, החופים המדהימים, הקולינריה המשובחת ועוד. איסטנבול אף משמשת כגשר כלכלי בשל מיקומה ייחודי ומאות אלפי אנשי העסקים המגיעים אליה מידי שנה באמצעות 3 נמלי התעופה הבינ"ל של העיר, יעידו על כך.

בעשור האחרון הפכה איסטנבול לעיר עם פוטנציאל עצום לכל סוגי ההשקעות, אך במיוחד בתחום הנדל”ן. אנשי נובה נדל"ן זיהו את הפוטנציאל וכיום משמשים בתור גורם מקצועי ומיומן,  ומאתרים עבור משקיעים פרויקטים מובחרים ורווחיים ברחבי העיר.

הסיבות העיקריות להשקעה באיסטנבול הן: מחירי נדל"ן זולים מאוד, תשואה מצוינת של 10%-8%, חוקים מעודדי צמיחה המאפשרים השקעה של זרים בטורקיה ומתן אשרות תושבות ופוטנציאל אדיר להשבחת הנכס.

אנחנו נובה נדל"ן בעלי ניסיון רב בהשקעות בשוק הנדל"ן באיסטנבול! אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן עם תשואה גבוהה ולהתחיל להרוויח באופן פסיבי – צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נסייע לכם לאורך כל הדרך!

נגישות